Prázdninová angličtina 20/30

Inlingua beachToto je perfektní volba pokud se chcete vzdělávat a zároveň si užít volných dní a zábavy. V hodinách se budete učit jak konverzovat, správně zvládnout gramatiku a slovíčka. Připraví Vás na konverzaci na nejrůznější společenská témata a situace. Kurz je veden na základě učebnice a také audiovizuálních materiálů, jenž pomáhají vytvořit situace se kterými se setkáváte v běžném životě. Kurz je tvořen 20 nebo 30 hodinami týdně ve skupinách maximálně10ti studentů ve třídě. Je určen pro začátečníky a pokročilé a to od 13ti let.

Prázdninový kurz kombinovaný 20 +10

Kombinace 20ti skupinových hodin dopoledne a 10ti odpoledních soukromích hodin Vám pomůže zlepšit angličtinu v takových oblastech v jakých přesně potřebujete. Je určen pro začátečníky i pokročilé a pro všechny věkové skupiny.

Mini skupiny a Semi intentivní kurz

Styl výuky těchto kurzů je na stejném principu jako prázdninová angličtina, ale je zde nižší počet studentů. To umožňuje větší intenzitu a lepší přístup k výuce.

Mini skupiny

30 lekcí za týden ve skupině maximálně 6ti studentů. Vhodný pro začátečníky i pro pokročilé, pro věkovou skupinu 18 let a více. Škola si vyhrazuje právo na změnu počtu hodin pokud budou ve skupině 1-2 studenti na 20 hodin.

Semi intenzivní kurz

20 lekcí za týden ve skupině po 4 studentech. Určen pro začítečníky až pokročilé a pro věkovou skupinu 18 a více. V letní sezóně je kurz konaný v odpoledních hodinách. Škola si vyhrazuje právo na změnu počtu hodin pokud budou ve skupině 1-2 studenti na 15hodin.

Angličtina pro dva

Kurz je nastaven pro dvě osoby a je ideální pokud chcete studovat jako pár, s kamarádem nebo se členem rodiny. Hodiny budou uzpůsobeny Vašim potřebám a požadavkům a Vy si určíte jestli budete studovat dle knihy nebo některé kapitoly budete chtít přeskočit nebo se jim více věnovat. Tempo výuky si určujete dle svých možností. Minimem pro zarezervování je 10 hodin týdně a musíte být dva studenti na stejné úrovni. Je určen pro začítečníky i pro pokročilé všech věkových kategorií. Během letní sezóny se hodiny konají v odpoledních hodinách.

Angličtina One-to-One

Kurz nabízí individuální přístup po celou dobu konání. Jste jen Vy a učitel. Je to flexibilní výuka, která dbá na vaše požadavky a na tempo, které chcete mít. Díky intenzitě a individuálnímu přístupu si svou angličtinu zlepšíte právě tam, kde potřebujete.

Jazykové kurzy jsou produkty cestovní kanceláře Striatum s.r.o., IČ 28456033