Obchodní angličtina 20/30

Inlingua classroom 3Kurz je nastaven, tak aby jste se zdokonalili v komunikaci v obchodním prostředí a k tomu pomáhá i kniha Inlingua, která tyto témata pokrývá. Krom této knihy je zde mnoho materiálů z oblasti meetingů, financí, prezentací, korespondence a jiných obchodních aktivit. Hodiny jsou velmi intenzivní a pomáhají si brzy osvojit potřebné dovednosti.
Kurzy jsou buď po 20ti nebo 30ti hodinách týdně ve skupině maximálně 6ti studentů a jsou vhodné pro začátečníky i pro pokročilé. Škola si vyhrazuje právo na změnu počtu hodin pokud budou ve skupině 1-2 studenti na 15/20 hodin.

APP 

Kurzy tohoto typu jsou velmi vhodné pro pracovníky firem na manažerských pozcích. Jsou speciálně sestaveny dle Vašich požadavků a zohledňují firemní prostředí. Individuální přístup je doplněn i konverzací během oběda, nejen tedy na hodině. Pomůže Vám zlepšit angličtinu v daných oblastech, se kterými se setkáváte- nejen v práci ale i běžném společenskou životě. Kurz nabízí možnost výběru počtu hodin z tří variant- 25, 35 a 45 hodin.

Angličtina pro speciální účely

Jazyková škola nabízí možnost studovat angličtinu i pro speciální obory, jako jsou například finance, bankovnictví, právo, informační technologie, medicína, turismus a jiné. Vyučující mají velmi dobré znalosti daného oboru.

Jazykové kurzy jsou produkty cestovní kanceláře Striatum s.r.o., IČ 28456033